Muzyka od Ł'OK: koncert na żywo [Syn Tadeusza] 28 marca 2020

  • 28 marca 2020, 09:01
  • Tomasz Kanadys
Muzyka od Ł'OK: koncert na żywo [Syn Tadeusza] 28 marca 2020
Już w ten weekend odbędą się pierwsze koncerty w ramach akcji społecznej #gramywdomu. Akcja ma na celu organizację koncertów w postaci LIVE STREAM powiązanych ze zbiórkami publicznymi na rzecz występujących artystów. W sobotę 28 marca 2020 roku o godzinie 19:00 swój koncert zagra Syn Tadeusza. Pod tym pseudonimem kryje się niezwykły akordeonista i producent Patryk Walczak.

Streaming oraz zbiórka dostępne są na stronie https://www.facebook.com/gramywdomu oraz https://www.facebook.com/events/543970416253571/

Kolejne koncerty odbywać się będą w każdy weekend o godzinie 19.00

#gramywdomu jest reakcją na kwarantannę, uniemożliwiającą pracę artystyczną tysięcy muzyków, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Akcję prowadzą Adam i Karina Bałdych we współpracy z Fundacją Piękne i Basta, Fundacją Wiercany i Polską Fundacją Muzyczną. Partnerem akcji jest Fundacja Legalna Kultura.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe