Muzyka od Ł'OK: MARCIN JANUSZKIEWICZ "MNIEJ NIŻ ZERO"

  • 29 marca 2020, 03:00
  • Grzegorz Skwarek
Muzyka od Ł'OK: MARCIN JANUSZKIEWICZ "MNIEJ NIŻ ZERO"
Po sukcesie płyty Marcina Januszkiewicza "Osiecka po męsku". Przedstawiamy pierwszy singiel promujący płytę "PERFECT LADY PANK", która pojawi się jesienią 2020 roku.

"...Nikt dzisiaj nie pisze już takich piosenek. Aktualnie mamy w naszym kraju wielu wspaniałych, zdolnych wykonawców, producentów, autorów muzyki i słów, wielu specjalistów od hitów. Ale takich ponadczasowych kompozycji, a przede wszystkim takich Tekstów przed duże T nikt już dzisiaj nie tworzy..." 

Marcin Januszkiewicz

To właśnie takie ponadczasowe i nietuzinkowe kompozycje i niezwykłe teksty zainspirowały Marcina Januszkiewicza do stworzenia artystycznych wariacji i nieoczywistych aranżacji piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank. Wszystko po to by podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze - swoim punktem widzenia. 

 

Grzegorz Skwarek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe