CEL: MUZYCZNIE- koncerty on-line [Stanisław Słowiński] 29 marca 2020 #GRAMYWDOMU

  • 29 marca 2020, 15:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE- koncerty on-line [Stanisław Słowiński] 29 marca 2020 #GRAMYWDOMU
Już w ten weekend odbędą się pierwsze koncerty w ramach akcji społecznej #gramywdomu. Akcja ma na celu organizację koncertów w postaci LIVE STREAM powiązanych ze zbiórkami publicznymi na rzecz występujących artystów. W niedzielę 29 marca 2020 roku o godzinie 19:00 swój koncert online zagra Stanisław Słowiński.

Stanisław Słowiński - skrzypek, aranżer, kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista. Jeden z najbardziej aktywnych muzyków młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Jako lider autorskich projektów, sideman, muzyk sesyjny gra przeszło 100 koncertów rocznie odwiedzając sceny klubów i festiwali całego świata; m.in.: Polska, Hiszpania, Węgry, Serbia, Islandia, Niemcy, Chiny, Korea Południowa, Chile czy Capo Verde.

Streaming oraz zbiórka dostępne są na stronie https://www.facebook.com/gramywdomu oraz https://www.facebook.com/events/567107923906584/

Kolejne koncerty odbywać się będą w każdy weekend o godzinie 19.00

#gramywdomu jest reakcją na kwarantannę, uniemożliwiającą pracę artystyczną tysięcy muzyków, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Akcję prowadzą Adam i Karina Bałdych we współpracy z Fundacją Piękne i Basta, Fundacją Wiercany i Polską Fundacją Muzyczną. Partnerem akcji jest Fundacja Legalna Kultura.

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe