JUŻ JUTRO ŚWIĘTY MIKOŁAJ W ŁUKOWIE ROZDA 1000 PREZENTÓW !!!

  • 29.11.2017, 13:51 (aktualizacja 06.12.2017 19:24)
  • Tomasz Kanadys
JUŻ JUTRO ŚWIĘTY MIKOŁAJ W ŁUKOWIE ROZDA 1000 PREZENTÓW !!!
Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic do wspólnej mikołajkowej zabawy „W Świątecznej Krainie”, która odbędzie się w środę 6 grudnia 2017 roku od godziny 14.00 na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie.

Instruktorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury przygotowali specjalnie na tę okazję gry i konkursy z nagrodami, zabawy oraz animacje dla wszystkich dzieci. W namiocie będzie można wykonać kartkę bożonarodzeniową czy też ozdoby choinkowe. Ponadto będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu laureatów wielu konkursów wokalnych - młodych wokalistów z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz wziąć udział w świątecznym karaoke. Każdy kto weźmie mikrofon do ręki i zaśpiewa swoją ulubioną kolędę dostanie słodki upominek. Wszyscy uczestnicy tej świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.


O godzinie 16.45 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki miejskiej, która będzie zdobić Plac Solidarności i Wolności przez cały okres świąteczny.
Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas wspólnego śpiewania kolęd, ubierania choinki czy degustacji potraw wigilijnych, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe