V Wojewódzki Przegląd Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej im. gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej uwieńczony sukcesami recytatorów z Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 29.11.2017, 14:01 (aktualizacja 09.12.2017 21:27)
  • Sławomir Żyłka
V Wojewódzki Przegląd Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej im. gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej uwieńczony sukcesami recytatorów z Łukowskiego Ośrodka Kultury
W sobotę, 25 listopada 2017 roku w Domu Kultury - Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej odbył się V Wojewódzki Przegląd Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej im. gen. F. Kleeberga.

Konkurs recytatorski poezji i prozy patriotycznej zgromadził ponad pięćdziesięciu uczniów ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i liceów.

Wśród uczestników było troje recytatorów reprezentujących Łukowski Ośrodek Kultury. Kacper Siwiak zdobył pierwsze miejsce, Julia Semczuk drugie miejsce a Bartłomiej Niewęgłowski zdobył wyróżnienie. Gratulujemy łukowskim laureatom.

Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej to właściwe i dopełniające ideę miejsce dla patriotycznego wydarzenia recytatorskiego. W przerwach między poszczególnymi kategoriami mieliśmy możliwość zwiedzić Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków oraz galerię rzeźby ludowej i przedmiotów codziennego użytku stosowanych na dawniejszej wsi. Był to ze wszech miar pożyteczny wyjazd, możliwy dzięki zaangażowaniu rodziców.

Serdecznie wam za to dziękujemy.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe