Ł’OK. schodzimy z kulturą do sieci [FILM]

  • 1 kwietnia 2020, 16:35
  • Grzegorz Skwarek
Ł’OK. schodzimy z kulturą do sieci [FILM]
W czasach, gdy nasza droga publiczność oraz uczestnicy zajęć zmuszeni są do przebywania w domu, Łukowski Ośrodek Kultury zmienia formę swej działalności i „z kulturą schodzimy do sieci”.

Nasi animatorzy, instruktorzy, pracownicy zapraszają Państwa na koncerty, spektakle, wystawy, a także na wyprawy w dalekie strony. Podzielimy się swoimi przeżyciami i wyszukamy dla Państwa największe atrakcje, jakie można zobaczyć dzięki Internetowi.  Nie zabraknie też pomysłów na wspólne zabawy, gry, ćwiczenia, samouczki i inne zajęcia, które uczynią ten trudny czas dobrze spożytkowanym. W przygotowaniu są konkursy z nagrodami, koncerty, przeglądy twórczości. Na stronie umieścimy też specjalny serwis poświęcony koronawirusowi, który otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Polskiej Agencji Prasowej.

Zapraszamy na www.lok.lukow.pl oraz na naszą stronę na portalu Facebook.

 

Grzegorz Skwarek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe