LitERAcka era dostępności [„Jak mówić, żeby nas słuchano?”] /artykuł V

  • 2 kwietnia 2020, 12:00
  • Alicja Dymitruk
LitERAcka era dostępności [„Jak mówić, żeby nas słuchano?”] /artykuł V
Dzisiaj zapraszamy na wykład prof. Jerzego Bralczyka. Temat ważny, bo dotyczy każdego z nas, a mianowicie „Jak mówić, żeby nas słuchano?” Odpowiedź, zawartą w bardzo ciekawym, pełnym humoru wykładzie, znajdziemy w poniższym materiale.

Profesor Jerzy Bralczyk jest polskim językoznawcą, profesorem nauk humanistycznych, wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie SWPS. Jest członkiem Rady Języka Polskiego, Polskiego Towarzystwa Językoznawczego i Komitetu Językoznawstwa PAN. Został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jest autorem wielu poczytnych publikacji i artykułów.

Dodatkowe informacje o działalności prof. Jerzego Bralczyka znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://bralczyk.com/

Jeżeli nurtują nas kwestie, związane z pisownią, gramatyką lub innymi zawiłościami języka polskiego, można zadać Profesorowi pytanie. Wystarczy kliknąć w poniższy link i napisać wiadomość, podając swój adres e-mailowy.

http://bralczyk.pl/

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe