Kabaret JURKI w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 4.12.2017, 19:06 (aktualizacja 22.01.2018 09:30)
  • Michał Żurawski
Kabaret JURKI  w Łukowskim Ośrodku Kultury
Serdecznie zapraszamy wszystkich na występ kabaretu JURKI w Łukowskim Ośrodku Kultury. Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia 2018 roku o godzinie 20:00.

Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r.  

JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin.
Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

 „Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu JURKI.
Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Cena biletu: 50 zł.

Serdecznie zapraszamy  do dokonywania rezerwacji numerem telefonu: 531 031 888 oraz do zakupu biletów w kasie Kina Łuków lub on-line TUTAJ.

Michał Żurawski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe