WYSTAWA PRZECHODNIA: Łuków dwudziestolecia międzywojennego [FOTO]

  • 18 kwietnia 2020, 07:00
  • Anna Karolkiewicz
WYSTAWA PRZECHODNIA: Łuków dwudziestolecia międzywojennego [FOTO]
Na parkanie Łukowskiego Ośrodka Kultury (zdecydowana większość od strony ul. Browarnej) pojawiła się wystawa starych fotografii, które przedstawiają scenki z życia i mieszkańców dawnego Łukowa.

Zdjęcia można było przez chwilę oglądać na imprezie plenerowej „Ta ostatnia niedziela”, na zakończenie wakacji, w parku miejski oraz na parkanie kościelnym. Ten rodzinny piknik nawiązywał do lat dwudziestolecia międzywojennego, więc zdjęcia również pochodzą z tego okresu.

Uznaliśmy, iż szkoda trzymać w zamknięciu tak ciekawą ekspozycję, dlatego raz jeszcze pokazujemy ją współczesnym mieszkańcom naszego miasteczka.

Fotografie wydrukowane zostały dzięki uprzejmości prowadzącego portal „Łuków Historia”, do którego po raz kolejny kierujemy serdeczne podziękowania za współpracę (nie tylko przy tej wystawie).

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe