CEL: MUZYCZNIE LIVE: Olga Jagieło /24 kwietnia 2020 godzina 19:00

  • 24 kwietnia 2020, 15:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE LIVE: Olga Jagieło /24 kwietnia 2020 godzina 19:00
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny wirtualny koncert. Tym razem na żywo wystąpi bardzo zdolna wokalistka z okolic Siedlec Olga Jagieło. Akompaniować jej będą Maciej Turkowski na gitarze i Marek Matwiejczyk na basie. Transmisja koncertu online odbędzie się w piątek 24 kwietnia 2020 roku o godzinie 19:00.

Olga Jagieło – uczestniczka i laureatka wielu festiwali wokalnych. Brała udział  w programach telewizyjnych tj. pierwsza edycja The Voice Kids czy Szansa na Sukces. Śpiewa również w zespole Niekompletni. Muzyka jest jej całym życiem i największą pasją. Wystąpiła na Dniach Łukowa 2019 na dużej scenie.

Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat m.in. nagrody Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki 2008”. Kierownik artystyczny działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach Grupy Piosenki Poetyckiej i zespołu Niekompletni.

Marek Matwiejczyk – multiinstrumentalista, ceniony realizator dźwięku.

Transmisja koncertu na żywo online na stronie youtube Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach

 

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe