Wokalistka ŁOK Klaudia Borejko w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces” w TVP 2 /3 maja 2020

  • 1 maja 2020, 19:00
  • Tomasz Kanadys
Wokalistka ŁOK Klaudia Borejko w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces” w TVP 2 /3 maja 2020
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do obejrzenia w niedzielę 3 maja 2020 roku o godz. 15:05 programu „Szansa na Sukces”  na antenie TVP2. Wystąpi w nim wokalistka Fabryki Piosenki ŁOK Klaudia Borejko.

Młoda wokalistka, jak o sobie sama mówi, kocha muzykę. Śpiewa, gra na skrzypcach i występuje na deskach teatrów. Za swoje największe osiągnięcia uważa m.in. granie głównej, tytułowej roli w spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Muzycznym ROMA i dubbingowanie oraz śpiewanie piosenek w bajkach Disneya! To także laureatka licznych festiwali i konkursów wokalnych na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, regionalnym, ogólnopolskim a także międzynarodowym.

Jak pójdzie Klaudii w programie „Szansa na Sukces” i czy wystąpi w Opolu 2020 o tym zadecydują jurorzy: Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny. Program poprowadzi Artur Orzech.

Oglądajcie i kibicujcie Klaudii!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe