CEL: MUZYCZNIE LIVE: Krzysztof Herdzin /3 maja 2020 godzina 20:00 #gramy w domu

  • 3 maja 2020, 15:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE LIVE: Krzysztof Herdzin /3 maja 2020 godzina 20:00 #gramy w domu
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert online. Tym razem zaprezentuje się pianista i kompozytor Krzysztof Herdzin. Muzyk nadawać będzie koncert na żywo z pustej sali Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni w Święto Narodowe Konstytucji 3 maja w niedzielę 3 maja 2020 roku o godz. 20:00.

W programie znajdą się improwizacje fortepianowe na tematy Keitha Jarretta i Fryderyka Chopina. Koncert jest darmowy.

Krzysztof Herdzin to znany pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent płytowy, multiinstrumentalista, doktor sztuk muzycznych. Z sukcesami łączy działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. Ma na koncie ponad 200 wydanych płyt, w tym 20 autorskich. W 2015 roku został odznaczony Srebrnym Medalem Gloria Artis. Jest laureatem Fryderyka 2012 w kategorii jazzowy kompozytor i aranżer roku.

Koncert jest charytatywny. Klikając w sekcję „znajdź bilety" w wydarzeniu można wspomóc zbiórkę. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Domu Hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” prowadzonego przez Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Stream koncertu będzie dostępny tutaj https://www.facebook.com/gramywdomu

Zapraszamy na koncert!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe