WYSTAWA PRZECHODNIA: Umówiłem się z nią na dziewiątą…, czyli o rozrywkach przedwojennej Warszawy [FOTO]

  • 7 maja 2020, 15:00
  • Iwona Krystecka
WYSTAWA PRZECHODNIA: Umówiłem się z nią na dziewiątą…, czyli o rozrywkach…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną "wystawę przechodnią". 24 plansze pojawiły się na ogrodzeniu naszego parkingu od strony ulicy Browarnej. Wystawa pt: „Umówiłem się z nią na dziewiątą…, czyli o rozrywkach przedwojennej Warszawy” wypożyczona została z Archiwum Państwowego w Warszawie.

Wystawa prezentuje, na przykładzie ponad 120 fotografii i grafik oraz relacji i wspomnień, ofertę kulturalną i rozrywkową przedwojennej Warszawy. Zabiera do modnych kawiarni i restauracji, w których toczyło się życie towarzyskie ówczesnej stolicy, do teatrów i kin, na elitarne rauty i bale wydawane we wnętrzach zamku królewskiego, Hotelu Europejskiego i Akademii Sztuk Pięknych. Zaprasza na nadwiślańskie plaże i wycieczki statkiem na Bielany, do popularnych kabaretów i na dancingi do Adrii. Fotografie podpisane są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Można będzie je oglądać do końca maja.

Zapraszamy.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe