LitERAcka era dostępności [Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści] /artykuł 19.

  • 9 maja 2020, 18:00
  • Alicja Dymitruk
LitERAcka era dostępności [Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści] /artykuł 19.
MuBaBao to Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Muzeum powstało w 2002 roku w Czarnowie w gminie Konstancin – Jeziorna. Dyrektorem placówki jest Michał Malinowski.

Malinowski od kilku lat nagrywa i spisuje bajki plemienne, baśnie i opowiadania.

W muzeum można poczuć się jak w baśni. Opowiadane bajki i baśnie pochodzą z różnorodnych kultur. Uniwersalna tematyka zainteresuje zarówno małego odbiorcę, jak i również tego nieco starszego.

Oprócz wspomnianych atrakcji dla dzieci, a także możliwości organizacji młodym jubilatom imprezy urodzinowej, MuBaBao posiada ofertę dla dorosłych. Chętni mogą skorzystać z warsztatów, podczas których nauczą się sztuki opowiadania.

MuBaBao jest także organizatorem festiwali, przeglądów, projektów. Zapraszamy do poczytania o muzeum oraz do odwiedzin, gdy będzie już taka możliwość.

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Community-Museum/Muzeum-Bajek-B

http://mubabao.pl/

http://teatrnn.pl/leksykon/artykuly/muzeum-bajek-basni-i-opowiesci-mubabao/

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe