CEL: MUZYCZNIE LIVE: Peter Cincotti /12 maja 2020 godzina 23:00

  • 12 maja 2020, 16:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE LIVE: Peter Cincotti /12 maja 2020 godzina 23:00
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert Petera Cincotti na żywo prosto z jego domu. Peter Cincotti to amerykański wokalista i pianista jazzowy oraz najbardziej obiecujący artysta młodego pokolenia.  

Transmisja koncertu online odbędzie się we wtorek 12 maja 2020 roku o godz. 23:00. Darmowy stream koncertu będzie dostępny:


Peter Cincotti to amerykański wokalista i pianista jazzowy. Jest najbardziej obiecującym artystą młodego pokolenia. Gry na fortepianie uczył się w The Horace Mann School w Riverdale i w Columbia College w Nowym Jorku. Często porównywany jest do Cheta Bakera czy Franka Sinatry. Peter Cinotti swój debiut miał w wieku 19 lat, za sprawą albumu na którym znalazły się jego własne interpretacje standardów jazzowych, które podbiły serca fanów. Płyta Petera Cincotti „Long Way from Home” ukazała się w 2017 roku.  Artysta zyskuję coraz większą ilość fanów. Koncerty Petera Cincotti nastrajają, pozwalają oderwać się na chwilę od codzienności i przenieść się do wspaniałego świata jazzu. 

Zapraszamy na koncert!!!

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Jan Harm Bakhuys, CC-BY-SA 3.0
 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe