CEL: MUZYCZNIE LIVE: zespół Niemoc /14 maja 2020 godzina 19:00

  • 14 maja 2020, 12:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE LIVE: zespół Niemoc /14 maja 2020 godzina 19:00
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert online zespołu rockowego Niemoc. Transmisja koncertu online odbędzie się w czwartek 14 maja 2020 roku o godz. 19:00.

Darmowy stream koncertu będzie dostępny tutaj https://www.ebilet.pl/artysta/niemoc/

Zespół Niemoc to elektroniczno-gitarowe trio pochodzące z Zielonej Góry. Filip Awłas, Michał Drozda i Radek Reguła łączą oniryczną, lekko egzotyczną atmosferę z wyraźnymi wpływami muzyki tanecznej, postpunka i shoegaze. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na scenie i w studio zespół Niemoc dorobił się własnego, charakterystycznego brzmienia. Grupa konsekwentnie tworzyła swój katalog. Utwory Niemocy ukazały się m.in. nakładem Father And Sons Records And Tapes, Brennnessel czy MOST.

Koncerty zespołu Niemoc stały się mocą napędową formacji. Instrumentalne, melodyjne formy przysporzyły Niemocy fanów zarówno wśród amatorów gitarowych brzmień, jak i publiki klubowej. Niemoc wystąpiła m.in. na Openerze, węgierskim Sziget, OFF Festivalu, Nowej Muzyce oraz supportowała m.in. M83. Niemoc online to sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza.

W 2019 roku na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta zespołu Niemoc „Baśnie”. Płytę zapowiedział singiel „Miss Żużla”, który pojawiła się w  kwietniu. „Baśnie” przyniosły słuchaczom 8 utworów, zarówno premierowych, jak i tych znanych dotychczasowym fanom zespołu. Płytę nagrał i wyprodukował Michał Kupicz. Za nośniki fizyczne (CD) odpowiedzialna była wytwórnia Seszele Records, którą trio powołało do życia razem z zespołem Bluszcz. Dystrybucją cyfrową zajął się PIAS Poland.

W roku 2020 Niemoc intensywnie pracuje nad nowymi utworami, którymi podzieli się z publicznością na pierwszych koncertach po narodowej kwarantannie.

Zapraszamy na koncert online!!!

fot. Magda Frątczak

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe