CEL: MUZYCZNIE LIVE: Warszawskie Combo Taneczne /16 maja 2020 godzina 20:00

  • 16 maja 2020, 16:00
  • Tomasz Kanadys
CEL: MUZYCZNIE LIVE: Warszawskie Combo Taneczne /16 maja 2020 godzina 20:00
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert online zespołu Warszawskie Combo Taneczne. W programie: Stanisław Grzesiuk, Mieczysław Fogg oraz Eugeniusz Bodo. Transmisja na żywo online w sobotę 16 maja 2020 roku o godz. 20:00.

Warszawskie Combo Taneczne to siedmioosobowy zespół pod przewodnictwem Janka Młynarskiego, grający podwórkowy folk. W muzyce projektu można usłyszeć między innymi banjo, piłę, gitarę akustyczną czy instrumenty dęte. Ich muzyka to uliczny, podwórkowy, warszawski folk w starym stylu. Znajdziecie tu super klimat, ciekawe teksty i dużo pozytywnej, ulicznej energii. Ich numery są oszczędne w formie ale jednocześnie autentycznie Warszawskie.

Transmisja koncertu na żywo online tutaj https://www.facebook.com/events/692315314883764

Zapraszamy na koncert!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe