Ł'OK LIVE: Teatr TŁOK- Na pełnym morzu /15 maja 2020, godzina 19:30 #loklive

  • 15 maja 2020, 17:38
  • Michał Żurawski
Ł'OK LIVE: Teatr TŁOK- Na pełnym morzu /15 maja 2020, godzina 19:30 #loklive
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza tym razem w cyklu Ł'OK LIVE na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru "TŁOK". Będzie to spektakl Sławomira Mrożka "Na pełnym morzu".

SPEKTAKL DO OBEJRZENIA:

Zapowiedź spektaklu do obejrzenia:

 

Sztuka teatru jest obszarem kreacji w którym spotyka się aktor i widz w jednej czasoprzestrzeni. To jest „TU” i „TERAZ” dla obu stron dramatu. Od momentu powstania kina teatr także szuka nowych możliwości. Tak powstał teatr telewizji, który wykorzystuje filmowe środki wyrazu. Technologia zapisu cyfrowego to dobry sposób archiwizowania spektakli i działań teatralnych.
Teatr TŁOK w pandemicznej sytuacji pragnie przedstawić publiczności swoje dokumentalne i współcześnie zarejestrowane spektakle. Dziękuję aktorom za ich pasję… Bo trzeba mieć pasję aby realizować swoje artystyczne dążenia w tak trudnym czasie jak obecny.

Gra aktorów Teatru TŁOK nie jest pozbawiona mankamentów, jest jednak pełna energii, szczerości i autentyczności. Tą dobrą energią chcemy się dzielić z widzami. 

Za wspierania kultury w tym trudnym czasie bardzo dziękujemy firmie Invision Optyk

Michał Żurawski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe