15 minut na balkonie z Ł'OK /ul. Spokojna/ [FOTO] [WIDEO]

  • 17 maja 2020, 14:00
  • Michał Żurawski
15 minut na balkonie z Ł'OK /ul. Spokojna/ [FOTO] [WIDEO]
11 maja 2020 roku zespół Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprosił na "15 minut na balkonie z Ł'OK" mieszkańców bloków przy ulicy Spokojnej w Łukowie do wyjścia na swoje balkony, by zaprezentować kolejny z wielu planowanych koncertów i wydarzeń kulturalnych w tym trudnym dla nas czasie.

Uwzględniając z jednej strony wszystkie obowiązujące ograniczenia, a z drugiej pragnąć wnieść w życie mieszkańców odrobinę radości zaprosiliśmy na krótki koncert Antonio Fartusznego. Jak widać po pozytywnych reakcjach bezpośrednich uczestników, będziemy w miarę możliwości kontynuować, a wraz z ze znoszeniem kolejnych ograniczeń epidemicznych, będziemy zapraszać na następne wydarzenia.

Na koniec pragniemy przypomnieć , że nadal obowiązuje zakaz zgromadzeń, zatem nasze koncerty kierowane będą wyłącznie do słuchaczy pozostających w domach. Ewentualnych przechodniów prosimy o zachowanie przynajmniej 2 m dystansu i zakładanie masek chroniących usta i nos.

DZIĘKUJEMY ZA TEN WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS I MAMY NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PODOBAŁO!

PODSUMOWANIE KONCERTU:

CAŁY KONCERT DO OBEJRZENIA:

 

Michał Żurawski

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe