PARISEL REGIONALNA ZDROWA ŻYWNOŚĆ /artykuł sponsorowany/

  • 20 maja 2020, 14:00
  • Agnieszka Knapik-Bilska
PARISEL REGIONALNA ZDROWA ŻYWNOŚĆ /artykuł sponsorowany/
Witaj! Nazywam się Andrzej i razem z żoną jestem organizatorem internetowego targu naturalnego jedzenia PARISEL REGIONALNA ZDROWA ŻYWNOŚĆ.

Od początku działania naszego pałacu – zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na to, żeby nasze jedzenie było najlepszej jakości: zarówno ze względu na skład jak i smak. Pociągało to jednak za sobą przezwyciężanie problemów z dostępem do takiej żywności – i tak warzywa kupowałem z jednego źródła, wędliny z innego, miód odbierałem z Mazur, po jajka od okolicznych gospodarzy, pieczywo od wielu lat robimy samodzielnie w naszej kuchni, a nabiału praktycznie nie jadłem, bo nie wiedziałem gdzie kupić prawdziwy. Odbieranie wyrobów w różnych źródłach było uciążliwe i czasochłonne.

Ponieważ otrzymywaliśmy wiele zapytań gdzie można zakupić produkty które do tej pory serwowaliśmy naszym gościom w restauracji. Aby sprostać zapotrzebowaniu postanowiliśmy zorganizować przestrzeń, w której będzie można zamawiać najwyższej jakości wyroby naszej kuchni zaufanych rolników oraz producentów z dostawą do domu – serwis dla osób ceniących smak, zdrowie oraz swój czas.

Przygotowania zajęły nam pół roku – najważniejsze były spotkania z Producentami, wizyty w gospodarstwach i wytwórniach, weryfikacje składów i sposobu wytwarzania, degustacje dużej ilości wyrobów po to, aby wybrać te najlepsze. Znam pochodzenie, skład i smak każdego z wyrobów.

Wszystko po to, żebyś Ty nie musiał poświęcać czasu na zastanawianie się, czy te warzywa są lepsze od tych z supermarketu oraz czy te jajka na pewno są wiejskie oraz świeże. Zrobiliśmy to za Ciebie – warzywa są lepsze, a jajka są wiejskie i świeże. Korzystając z naszego sklepu masz dostęp do najwyższej jakości naturalnego jedzenia w jednym miejscu i to bez wychodzenia z domu.

Teraz pora na Ciebie! Od Twoich wyborów zależy dalszy kierunek rozwoju targu. Twoje zamówienia i opinie będą determinować ofertę – gdy dany rodzaj wyrobów spotka się z ciepłym przyjęciem to będę starał się rozwijać tę kategorię lub spróbuję namówić Producenta, aby poszerzył swój asortyment. Bo istnienie targu ma sens tylko wtedy, gdy będziesz z niego zadowolony.

Oprócz zdrowych produktów które udało się nam odszukać na lokalnym rynku, będziemy oferować różne dania z naszej pałacowej kuchni. Dania te będą podgotowane lub podsmażone, zawakowane i gotowe do podgrzania. Wszystko smaczne i wysokiej jakości jak nasz pałac. Zapraszamy na naszą stronę sklepu www.regionalnazdrowazywnosc.pl gdzie znajduje się część oferowanych Państwu produktów. Oferta nasza ciągle się poszerza i w przyszłości na pewno zaskoczymy Was wspaniałymi i smacznymi daniami naszej pałacowej kuchni.

Zapraszamy na:

https://www.facebook.com/pariselpalace

https://www.facebook.com/464584170269186/videos/1714511165346292

Do zobaczenia!

organizator internetowego sklepu PARISEL REGIONALNA ZDROWA ŻYWNOŚĆ, zapraszamy na nasz fanpage https://www.facebook.com/regionalnazdrowazywnosc

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe