Animacja w czasach kwarantanny [Gdynia Open 2020 Online Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej] /część 38.

  • 21 maja 2020, 18:00
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [Gdynia Open 2020 Online Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej] /część 38.
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich młodych wokalistów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2020 Online. W tym roku festiwal odbędzie się online w myśl idei #zostańwdomu.

Organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni we współpracy z Laboratorium Innowacji Społecznych. Formularz Zgłoszeniowy wraz z linkiem do nagrania umieszczonego na Youtube należy przesłać do 25 maja 2020 roku.

Celem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2020 Online jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz zza granicy, a także promowanie aktywności młodzieżowej, rozwijania ich pasji i zainteresowań muzycznych oraz artystycznych.

Konkurs składa się z nastepujących etapów:

I etap - Przyjmowanie zgłoszeń: 01-25.05.2020r.;
II etap - PREZENTACJA zakwalifikowanych do festiwalu wykonań po wstępnej weryfikacji: 01- 20.06.2020r.;
III etap - Ogłoszenie wyników: 26.06.2020r.;
Koncert Laureatów ONLINE: 26.06.2020r.

Wyniki oraz prezentacja zakwalifikowanych do festiwalu wykonań zostaną podane na stronie www.gdyniaopen.pl

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnika/ów poprzez prawidłowe wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, znajdującego się tutaj www.gdyniaopen.pl/formularz-zgloszeniowy-gdynia-open oraz linku do nagrania umieszczonego w serwisie www.youtube.com w terminie do 25 maja 2020 roku. Długość prezentacji nie może przekraczać 5 minut.
 
Kategorie wiekowe
• od 3 do 10 lat;
• od 11 lat do 12 lat;
• od 13 lat do 14 lat;
• od 15 lat do 16 lat;
• od 17 lat do 18 lat;
• od 19 lat do 25 lat;
• Open - Zespoły Rodzinne (NOWA KATEGORIA).

Kategoria Open - Zespoły Rodzinne, to kategoria dla rodzin od 3 do 9 osób w każdym wieku, otwarta dla rodzeństw wraz z rodzicami, dziadkami jeśli tylko mieszkają w jednym gospodarstwie.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe!

Występy uczestników oceniane będą w dwojaki sposób:
Przez jury wybrane przez Organizatora. Decyzje jurorów będą oparte na ich wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach oraz zgodne z Regulaminem Prac Jury. Decyzje jurorów są ostateczne i niepodważalne;

Głosowanie online, podczas którego internauci największą ilością głosów wybiorą film, który zostanie uhonorowany „Nagrodą publiczności”. W dniach 1.06-20.06.2020 roku odbędzie się głosowanie online na stronie www.gdyniaopen.pl a każda osoba może oddać 10 głosów dziennie z jednego urządzenia tj. komputer, tablet czy telefon.

Wykonawcy wytypowani przez jury w kategorii wiekowej do 10 lat włącznie otrzymają statuetkę „Uśmiechniętą Rybkę” oraz nagrodę rzeczową. Wykonawcy wytypowani w kategoriach wiekowych powyżej 10 lat otrzymają statuetki: „Złotą, Srebrną lub Brązową Rybkę” oraz nagrody finansowe. Jury przyzna także nagrodę Grand Prix oraz Nagrodę specjalną dla osobowości festiwalu.

a. Soliści oraz duety:

I miejsce – 500 PLN;
II miejsce – 400 PLN;
III miejsce – 300 PLN;

b. Kategoria Open (Zespoły rodzinne)

I miejsce 700 PLN;
II miejsce 600 PLN;
III miejsce 500 PLN;

c. Grand Prix – 1000 euro (Nagroda ufundowana przez stowarzyszenie SAWP);

d. Nagroda publiczności – 1000 PLN;

e. Osobowość Festiwalu – 500 PLN.

Szczegółowych informacji o festiwalu udziela: Magdalena Wierzcholska email: [email protected] tel.: 512 496 277.
Formularz Zgłoszeniowy do Gdynia Open 2020 Online tutaj www.gdyniaopen.pl/formularz-zgloszeniowy-gdynia-open a Regulamin Festiwalu tutaj www.gdyniaopen.pl/regulamin-konkursu
Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe