Wystawa „Znajdź esencje i uwolnij styl” w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 12 stycznia 2018, 15:45 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:02)
  • Tomasz Kanadys
Wystawa „Znajdź esencje i uwolnij styl” w Łukowskim Ośrodku Kultury
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do oglądania wystawy „Znajdź esencje i uwolnij styl”. Autorską wystawę przygotował łukowski uliczny artysta TUPZ. Wernisaż odbył się w piątek 19 stycznia 2018 roku o godz. 19.00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. Prace będzie można oglądać w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośordka Kultury do 3 lutego 2018 roku.

Jak mówi sam autor tej niezwykłej wystawy „wydarzenie jakże dla mnie ważne gdyż już będąc na studiach marzyła mi się własna wystawa... trochę na nią czekałem.. tworzyłem.. i jestem gotów Wam to wszystko pokazać na żywo”. TUPZ wystawi swoje prace w różnych technikach i formatach od malarstwa przez grafikę, street art, design, dekorację użytkową, sitodruk oraz techniki mieszane.


Wstęp wolny. Zapraszamy !!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe