Ł'OK LIVE: Portret Matki... Słowem malowany /26 maja 2020, godzina 19:30 #loklive

  • 23 maja 2020, 09:00
  • Sławomir Żyłka
Ł'OK LIVE: Portret Matki... Słowem malowany /26 maja 2020, godzina 19:30 #loklive
W scenerii kwitnących sadów, bzów i tulipanów obchodzimy najpiękniejsze święto w roku… Dzień Matki. Matki, która kocha zawsze, kocha bezwarunkowo, kocha bezinteresownie, kocha bezgranicznie... Za tę miłość matczyną recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury składają Mamom serdeczne życzenia i podziękowania słowami poetów…Józefa Ratajczaka, Danuty Wawiłow, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Anny Kamieńskiej i Wandy Grodzieńskiej.

Poetycką etiudę filmową można obejrzeć od 26 maja 2020 roku, godzina 19:30 na naszym kanale YouTube. Występują: Lena Aleksandrowicz, Julia Osiak, Anna Rokicka, Maciej Radomyski i Julia Semczuk.

SPEKTAKL DO OBEJRZENIA (od 26 maja 2020 godzina 19:30):

 

Sławomir Żyłka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe