Nabór do gminnego żłobka „Maluch"

  • 27 maja 2020, 14:25
  • Tomasz Kanadys
Nabór do gminnego żłobka „Maluch"
Rozpoczyna się nabór do gminnego żłobka Maluch. Formularze dla rodziców są już przygotowane. Będą przyjmowane od 1 czerwca.

Żłobek Maluch powstały w gminie Łuków mieści się tuż obok budynku urzędu, przy ul. Świderskiej w Łukowie. Powstał przy dofinansowaniu ze środków rządowego programu Maluch Plus. Zaczął działać w marcu tego roku. Opiekę w nim znalazło 60 dzieci. Niestety, zaraz po otwarciu, żłobek musiał zawiesić swoją działalność. Było to oczywiście związane ze stanem epidemii. Od 18 maja żłobek wznowił swoją działalność. Obecnie przebywa w nim na co dzień około 30 dzieci.

Praca żłobka zaczyna wracać do normalności. I zgodnie z obowiązującymi zasadami, rozpoczyna się właśnie kolejny nabór dzieci. Formularze dla rodziców są już przygotowane. Można je pobrać ze strony Urzędu Gminy, z zakładki Żłobek. Podania będą przyjmowane od 1 do 24 czerwca w siedzibie żłobka oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

za: podlasie24

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe