Dzień Działacza Kultury /29 maja

  • 29 maja 2020, 04:00
  • Tomasz Kanadys
Dzień Działacza Kultury /29 maja
Sztuka jest albo plagiatem, albo rewolucją.” - Paul Gauguin W piątek 29 maja 2020 roku przypada Dzień Działacza Kultury.

„Francuski pisarz André Malraux powiedział ciekawe zdanie: „Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie”. Dzień Działacza Kultury jest więc świetną okazją, by wyróżnić osoby zaangażowane w działalność kulturalną - twórców, artystów, instruktorów oraz animatorów. To święto wszystkich twórców i osób wspomagających rozwój życia kulturalnego, zasługujących na największe uznanie i ogromne wyrazy szacunku.

Z okazji Święta Działacza Kultury życzymy wszystkim artystom oraz pracownikom instytucji kulturalnych zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz inspiracji do działań artystycznych i impresaryjnych!!!

Piosenka „Sto Lat” w wykonaniu Jazz Band Ball Orchestra na Festiwalu Jazzowym w Krakowie w 1997 roku

Piosenka Ewy Bem „Żyj kolorowo”

 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe