JETRO CINEMA SUMMER 2020

  • 29 maja 2020, 09:36
  • Olimpia Kucharska
JETRO CINEMA SUMMER 2020
2 czerwca 2020 roku rusza piąta edycja „JETRO CINEMA SUMMER”. Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków i JETRO Karol Walo zapraszają wszystkich miłośników sztuki filmowej do Amfiteatru w Parku Miejskim w Łukowie na projekcje filmowe. 

Start projekcji po zachodzie słońca:
Czerwiec / każdy: wtorek, środa, czwartek, piątek / godz. 21:30
Lipiec / każdy piątek / godz. 21:30
Sierpień / każdy piątek / godz. 21:00
 
Zapewniamy repertuar zróżnicowany pod względem formy i tematyki. Każdy kinoman znajdzie coś dla siebie w szerokim wachlarzu gatunków.

Informujemy, że projekcje JETRO CINEMA SUMMER  odbywać się będą w obowiązującym reżimie sanitarnym oraz, że zadbamy ze szczególną starannością o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Dzięki hojności Sponsorów wstęp na wszystkie projekcje w ramach JETRO CINEMA SUMMER jest bezpłatny. Szczegółowe informacje o repertuarze i harmonogram projekcji na plakatach.

Sponsorem tytularnym cyklu, tradycyjnie już, jest firma „JETRO” KAROL WALO.

Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, ROTO Okna Dachowe, ISOVER SAINT-GOBAIN.
 

Olimpia Kucharska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe