Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs wokalny online „Zaśpiewaj ulubioną piosenkę dla Mamy”] /część 41.

  • 30 maja 2020, 15:21
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs wokalny online „Zaśpiewaj ulubioną piosenkę dla Mamy”] /część 41.
Koronawirus trzyma nas w domach, więc zachęcamy do wirtualnej aktywności. Zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym online z okazji Dnia Matki: „Zaśpiewaj ulubioną piosenkę dla Mamy”. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Chodowie. Zaśpiewaj i nagraj ulubioną piosenkę dla mamy a potem wyślij na maila. Zgłoszenia do 31 maja 2020 roku.

Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku, a także do całych rodzin lubiących samodzielnie lub wspólnie śpiewać znane, ulubione piosenki z akompaniamentem mechanicznym, towarzyszeniem instrumentu lub a capella.

KATEGORIE WIEKOWE:
Kategoria 1 – przedszkola i klasy O;
Kategoria 2 – Klasy I-III Szkoły Podstawowe;
Kategoria 3 – Klasy IV-VI Szkoły Podstawowe;
Kategoria 4 – Klasy VII-VIII Szkoły Podstawowe;
Kategoria 5 – Dorośli.

 Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać filmik – udokumentować domowe wykonanie – solo lub w grupie – ulubionej piosenki w swojej interpretacji. Piosenkę tę można nagrać także z własnym tekstem lub muzyką.

Nagrane filmy z tytułem, opisem oraz wypełnionymi i podpisanymi załącznikami należy wysłać na adres [email protected]   z dopiskiem:  Konkurs wokalny dla Mamy.

Ze względu na wielkość pliku można w tym celu wykorzystać serwis wetransfer.com lub udostępnienie na dysku Google  i przesłać link do pobrania.

Prace należy przesyłać na email [email protected] do 31 maja 2020 roku.

Jury oceni: pomysłowość, kreatywność, oryginalność, poziom artystyczny, estetykę wykonania.

Więcej informacji o konkursie, regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych na stronie https://gok.gminasiedlce.pl/aktualnosci-gok/konkurs-wokalny--44672

Wszelkich informacji dotyczących Konkursu udziela Izabela Kuniewicz, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie , tel.783 678 322, email: [email protected]

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe