Oglądanie w sieci dla dzieci i dorosłych /odcinek 26.

  • 6 czerwca 2020, 18:00
  • Iwona Krystecka
Oglądanie w sieci dla dzieci i dorosłych /odcinek 26.
Dzisiaj zamiast na film zapraszam Państwa do teatru, a dokładnie do Teatru Współczesnego w Warszawie na spektakl „Skarpetki, opus 124”. Sztukę „Les Chaussettes, opus 124” stworzył Daniel Colas, francuski reżyser, aktor i pisarz, a od 2006 roku dyrektor artystyczny Teatru "Les Mathurins" w Paryżu.

Szuka opowiada o dwóch aktorach, którzy podejmują próbę powrotu na scenę. Obaj mają już za sobą chwile sławy, obaj mają również silne osobowości i zupełnie różne rodowody sceniczne. Podczas pracy nad wspólnym spektaklem, do scenariusza jednego z nich, nie może obyć się bez zabawnych konfliktów i zgrzytów. W Teatrze Współczesnym mamy okazję zobaczyć sztukę w reżyserii Macieja Englerta. Natomiast w rolach głównych zobaczymy doskonałych polskich aktorów: Piotra Fronczewskiego jako Verdiera i Wojciecha Pszoniaka jako Bermonta.

UWAGA! Spektakl będzie dostępny tylko w dniu 7 czerwca, od godz. 20.00- 22.30 na stronie teatru: www.wspolczesny.pl/teatr-online

Poniżej strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1142158539478078/

Iwona Krystecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe