Msza prymicyjna biskupa Grzegorza Suchodolskiego w Łukowie

  • 4 czerwca 2020, 17:30
  • Tomasz Kanadys
Msza prymicyjna biskupa Grzegorza Suchodolskiego w Łukowie
1 czerwca sakrę biskupią w katedrze siedleckiej przyjął ks. Kanonik Grzegorz Suchodolski. A już w najbliższą niedzielę 7 czerwca 2020 roku o godz. 14:00 pochodzący z Łukowa nowy biskup pomocniczy diecezji siedleckiej odprawi Mszę Świętą prymicyjną w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie.

Jak informuje proboszcz Parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie ks. Kanonik Krzysztof Stepczuk, po Eucharystii będzie możliwość indywidualnego złożenia życzeń biskupowi Grzegorzowi Suchodolskiemu. Zaprasza też wszystkich do udziału w niedzielnej uroczystości, osobiście lub online.

Transmisja uroczystości będzie dostępna w telewizji kablowej Master TV Łuków (pierwsza w historii relacja na żywo łukowskiej telewizji), na YouTube Parafii NMP Matki Kościoła https://www.youtube.com/watch?v=BAp0KfJ_V78 oraz na YouTube Master TV Łuków https://www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe