Wernisaż wystawy „Znajdź Esencje i Uwolnij Styl” w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 23 stycznia 2018, 14:49 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:02)
  • Tomasz Kanadys
Wernisaż wystawy „Znajdź Esencje i Uwolnij Styl” w Galerii PROwizorium…
19 stycznia 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury miał miejsce wernisaż wystawy „Znajdź Esencje i Uwolnij Styl”. Autorską wystawę przygotował łukowski uliczny artysta TUPZ. Jak powiedział sam autor tej niezwykłej wystawy „wydarzenie jakże dla mnie ważne gdyż już będąc na studiach marzyła mi się własna wystawa... trochę na nią czekałem.. tworzyłem.. i jestem gotów Wam to wszystko pokazać na żywo”.

TUPZ wystawił swoje prace w różnych technikach i formatach od malarstwa przez grafikę, street art, design, dekorację użytkową, sitodruk oraz techniki mieszane. Zapowiedział również, że to na pewno nie koniec tego co chce pokazać. Także czekamy z niecierpliwością na kolejną wystawę TUPZ’a. Prace można oglądać w Galerii PROwizorium ŁOK do 3 lutego 2018 roku.

Wstęp wolny. Zapraszamy !!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe