Podsumowanie roku akademickiego ŁUTW 2019-2020 [FOTO] [WIDEO]

  • 22 czerwca 2020, 16:55
  • Alicja Dymitruk
Podsumowanie roku akademickiego ŁUTW 2019-2020 [FOTO] [WIDEO]
19 czerwca 2020 roku Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku podsumował działalność w roku akademickim 2019/2020. Słuchacze otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki za aktywne uczestnictwo w zajęciach. Po części oficjalnej odbył się koncert zespołów Łukband i ŁOKej Band, przygotowany specjalnie dla ŁUTW. 

Ten rok był szczególny dla Słuchaczy, ponieważ zajęcia, wyjazdy i aktywności, które miały się odbyć w semestrze letnim, zostały ograniczone, zawieszone lub przełożone na inny termin. Uniwersytet powoli wraca do swojej działalności, prowadząc zajęcia w ograniczonych grupach.

Na wrzesień zaplanowany jest powrót wszystkich uczestników na regularne zajęcia, które rozpoczną się po inauguracji roku akademickiego 2020/2021. Serdecznie zapraszamy!

 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (66)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe