III miejsce Emilii Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK na XXIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018

  • 23.01.2018, 19:23 (aktualizacja 23.01.2018 19:26)
  • Tomasz Kanadys
III miejsce Emilii Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK na XXIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018
Jak obiecaliśmy tak też się stało. O Emilce Szcześniak - młodej wokalistce Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury znów głośno. Z przyjemnością informujemy, że Emilka zajęła tym razem 3 miejsce w grupie wiekowej dzieci klas 1-3 w kategorii soliści wokaliści na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2018.

W niedzielę, 21 stycznia 2018 roku w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach odbył się galowy koncert podsumowujący XXIII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018.

W koncercie finałowym wzięli udział wyjątkowi uczestnicy, najlepsi z najlepszych, którzy podczas przesłuchań na żywo zachwycili jury. Koncert Laureatów poprzedziły pięciodniowe, intensywne przesłuchania konkursowe. Jury wysłuchało wielu bardzo dobrych wykonań kolęd i pastorałek w wersjach tradycyjnych, jak również współczesnych, zaaranżowanych w nowy sposób.

Jury w składzie: Andrzej Sar – przewodniczący jury, Anna Filipiak - sekretarz jury, Siostra Irmina Syroka, Stanisława Małgorzata Ziemnicka, Krzysztof Brzeziński, Marcin Król oraz Andrzej Topolewski po wysłuchaniu w dniach 11-17 stycznia 2018 roku 320 prezentacji (ogółem 1462 wykonawców), w tym: 205 solistów wokalistów, 13 solistów instrumentalistów, 57 zespołów wokalnych, 20 zespołów wokalno-instrumentalnych, 17 chórów, 3 zespołów instrumentalnych, 5 zespołów rodzinnych biorących udział w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd postanowiło przyznać 3 miejsce w grupie wiekowej dzieci klas 1-3 w kategorii soliści wokaliści na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2018 - Emilce Szcześniak reprezentującej Łukowski Ośrodek Kultury.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska. Gratulujemy Emilce i Monice kolejnego wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych w 2018 roku !!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe