KS Hetman Krynka: szachowe szkolenie

  • 25 czerwca 2020, 09:12
  • Konrad Szczygieł
KS Hetman Krynka: szachowe szkolenie
Klub Szachowy Hetman Krynka organizuje dla wszystkich miłośników "królewskiej gry" szkolenie szachowe. Zajęcia będą odbywać się przez całe wakacje. Są adresowane do dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat.

Jak informuje KS Hetman zajęcia będą odbywać się w świetlicy wiejskiej w Krynce. Potrwają od 1 lipca do 31 sierpnia. Są adresowane do juniorów do 18 roku życia. Kursanci podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe: początkująca i średnio-zaawansowaną. Lekcje będą odbywać się trzy razy w tygodniu, po dwie godziny na spotkanie. Organizatorzy zapewniają sprzęt szachowy, materiały szkoleniowe i na zakończenie turniej z nagrodami. Szachowe szkolenie będzie sfinansowane ze środków pozyskanych w ramach programu „KLUB 2020” realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt mailowy na adres: [email protected]

Konrad Szczygieł

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe