Kolejne spotkanie klubu „Kamena” w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 24.01.2018, 18:10 (aktualizacja 31.01.2018 16:23)
  • Tomasz Kanadys
Kolejne spotkanie klubu „Kamena” w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury
We wtorek 23 stycznia 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w klubie „Kamena”. Tym razem gościem spotkania był kustosz i dyrektor Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej im. ks. gen. Stanisława Brzóski - Janusz Jastrzębski.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia niezwykłych artefaktów związanych z ziemią łukowską a także wysłuchali wywiadu z poszukiwaczem i odkrywcą eksponatów muzealnych Januszem Jastrzębskim. Spotkanie w klubie „Kamena” uświetniła oprawa muzyczna w wykonaniu licealistów z IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie. Tradycyjnie spotkanie poprowadziła Zofia Kamola.

Już teraz serdecznie zapraszamy 13 lutego 2018 roku do Łukowskiego Ośrodka Kultury na kolejne spotkanie w klubie „Kamena”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe