Zuzanna Bochman z Fabryki Piosenki otrzymuje nagrodę Dyrektora XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd „Kantyczka” 2018 w Bielsku Podlaskim

  • 27.01.2018, 17:55 (aktualizacja 19.02.2018 12:35)
  • Tomasz Kanadys
Zuzanna Bochman z Fabryki Piosenki otrzymuje nagrodę Dyrektora XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd „Kantyczka” 2018 w Bielsku Podlaskim
W dniach 20-21 stycznia 2018 roku w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Współczesnych „Kantyczka” 2018. Miło nam poinformować, że doceniono kilkoro młodych wokalistów reprezentujących na tym festiwalu Łukowski Ośrodek Kultury.

Zuzanna Bochman otrzymała nagrodę Dyrektora Festiwalu oraz wyróżnienie jurorskie w kategorii soliści wokaliści 7-11 lat. W tej samej kategorii wiekowej Zosia Szczuchniak otrzymała wyróżnienie.

W kategorii soliści wokaliści 12-15 lat wyróżnienie otrzymała natomiast Julia Stolarczyk.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury jest Monika Sołtyszewska.

Gratulujemy naszym młodym bardzo zdolnym wokalistkom za udany występ i Monice za profesjonalne przygotowanie swoich podopiecznych. Życzymy też kolejnych sukcesów w nadchodzących konkursach!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe