Aktywni na 100 lat

  • 1 lipca 2020, 15:24
  • Agnieszka Knapik-Bilska
Aktywni na 100 lat
Projekt "Aktywni na 100 lat" jest realizowany przez Polski Czerwony Krzyż, w tym roku będzie realizowany po raz drugi. Poszukujemy młodych ludzi w wieku 15-29 lat, którzy w ramach projektu będą chcieli wziąć udział w szkoleniach dotyczących doskonalenia umiejętności miękkich, a także którzy w sposób aktywny chcą spędzić swój wolny czas.

Projekt zakłada cykl szkoleń, które będą dotyczyć zasad działania Polskiego Czerwonego Krzyża, kurs instruktorski, na którym zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem aktywnych metod nauczania, a młodzież będzie mogła nauczyć się m.in. rozwiązywać konflikty międzyludzkie, rozpoznawać problemy społeczności lokalnej.

W ramach projektu będzie możliwość wyjazdu na kilka dni w atrakcyjne miejsce, w tamtym roku był to Firlej i poznać uczestników z innych miejscowości.
 
Rozmowa z Radia Podlasie na ten temat do odsłuchania: http://podlasie24.pl//lukow/region/lukow-zostan-wolontariuszem-pck-2ebba.html 

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe