Miasto Łuków: #WspieramyPolskę - truck Fundacji Orlen w Łukowie

  • 6 lipca 2020, 12:56
  • Tomasz Goławski
Miasto Łuków: #WspieramyPolskę - truck Fundacji Orlen w Łukowie
Już w środę 8 lipca w Łukowie stacjonować będzie specjalna ciężarówka Fundacji Orlen, w której na mieszkańców czekać będą między innymi sportowe atrakcje.

Wizyta Fundacji wpisuje się w trwającą obecnie ogólnopolską akcję #WspieramyPolskę, która ma zachęcić Polaków do świadomego wybierania produktów rodzimych firm. Ciężarówka Fundacji Orlen stacjonować będzie na parkingu przy ul. Partyzantów w godz. 12-18.

Ciężarówka Fundacji Orlen od 20 czerwca odwiedza 50 miast i miejscowości w Polsce i promuje w nich polskie marki oraz patriotyzm gospodarczy. W środę 8 lipca, w godzinach od 12 od 18 przystankiem na trasie będzie Łuków, gdzie na parkingu przy ul. Partyzantów czekać będzie moc atrakcji dla mieszkańców.

W środku zainteresowane osoby będą mogły poczuć się jak Robert Kubica, rywalizując na wirtualnym torze w jednym z dwóch licencjonowanych przez Formułę 1 symulatorów PLAYSEAT z grą F1 2019. Animatorzy będą zapisywać czas przejazdu okrążenia, a zdobywca najlepszego czasu będzie miał okazję wygrać grę komputerową. Rywalizować będzie można również z członkiem ekipy ciężarówki oraz ze sportowcem z ORLEN Team lub Grupy Sportowej ORLEN.

Chętni będą mogli także zmierzyć swój czas reakcji na tzw. refleksomierzu, robić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, czy brać udział w animacjach przygotowanych przez pracowników fundacji. Animatorzy będą także proponować udział w ankiecie dotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród polskich produktów. Za udział w ankiecie mieszkańcy Łukowa otrzymają zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji Orlen zapakowanych w ekologiczny worek.

Dopełnieniem akcji będą duże bańki mydlane dla najmłodszych. Ponadto każdy, kto zajrzy do ciężarówki, będzie mógł skosztować polskich produktów regionalnych. W ten sposób Fundacja Orlen zamierza promować ideę nowoczesnego patriotyzmu gospodarczego. Z uwagi na panującą obecnie sytuację epidemiczną, organizatorzy zapewniają dużą przestrzeń dostosowaną do spotkań, zapewniającą cyrkulację powietrza.

Tomasz Goławski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe