Instruktor ds. recytacji ŁOK Sławomir Żyłka uhonorowany przez Zarząd Województwa Lubelskiego [FOTO]

  • 9 lipca 2020, 10:41
  • Tomasz Kanadys
Instruktor ds. recytacji ŁOK Sławomir Żyłka uhonorowany przez Zarząd Województwa Lubelskiego [FOTO]
7 lipca 2020 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury miało miejsce podsumowanie i zakończenie roku recytatorskiego ŁOK. Podczas uroczystej gali, instruktor ds. recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury Sławomir Żyłka otrzymał z rąk Członka Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastiana Trojaka, Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego za zasługi dla województwa lubelskiego.

To wybitne wyróżnienie dla lokalnego ambasadora kultury zostało przyznane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Jest efektem wieloletniej pracy z recytatorami, którzy bardzo często zostają laureatami powiatowych, wojewódzkich, regionalnych oraz ogólnopolskich konkursów „żywego słowa”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe