LitERAcka era dostępności [Zakopiański Festiwal Literacki] Artykuł 33.

  • 28 lipca 2020, 09:27
  • Alicja Dymitruk
LitERAcka era dostępności [Zakopiański Festiwal Literacki] Artykuł 33.
W dniach 14 -16.08.2020r. odbędzie się Zakopiański Festiwal Literacki. Będzie to już piąta edycja festiwalu, tym razem pod hasłem „Moc słów”.

Jak piszą organizatorzy wydarzenia, jego,, Celem jest nawiązanie i przywrócenie pamięci o literackiej i kulturalnej tradycji Zakopanego, którą tworzyły takie nazwiska jak Witkacy, Kasprowicz, Szymanowski, Stryjeńska, Makuszyński i wielu innych. Oprócz tego, niezwykle istotne jest zaproszenie pod Tatry wybitnych, docenianych i nagradzanych literatów”.

W programie m.in. wernisaże wystaw, warsztaty dla dzieci i młodzieży, spotkania autorskie, koncerty, promocje książek. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny tutaj: https://literackifestiwal.zakopane.eu/aktualno%C5%9Bci/368-program-5-zakopia%C5%84skiego-festiwalu-literackiego.html

Wydarzenia są bezpłatne, jednak na poszczególne atrakcje obowiązują zapisy. Jeżeli ktoś z Państwa planuje wypoczynek w tym czasie w Zakopanem, będzie miał okazję uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu literackim.

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe