Kreatywny Senior [Sanatorium – nowe zasady] Artykuł 34.

  • 6 sierpnia 2020, 07:00
  • Alicja Dymitruk
Kreatywny Senior [Sanatorium – nowe zasady] Artykuł 34.
W artykule III pisaliśmy o możliwościach korzystania z sanatorium oraz zasadach postępowania w okresie trwania pandemii: https://www.lok.lukow.pl/wiadomosci/1581,kreatywny-senior-sanatorium-artykul-iii 

W obecnej sytuacji mnoży się wiele pytań, które dotyczą wyjazdów do uzdrowisk. Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na stronie najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami, które dotyczą pobytów sanatoryjnych.

W podanym linku znajdziecie Państwo m.in. odpowiedzi na zagadnienia:

- wznowienie działalności uzdrowisk

- sytuacja dotycząca niewykorzystanych skierowań do sanatorium

- możliwość skorzystania z pobytu w sanatorium pod pewnymi warunkami

- możliwość pojechania do sanatorium w zamian za inna osobę

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-oddzialow/wyjazd-do-sanatorium-odpowiadamy-na-najczesciej-zadawane-pytania,407.html

Jeżeli macie Państwo pytania, które nie zostały rozstrzygnięte w tekście, istnieje możliwość skontaktowania się z wybranym oddziałem wojewódzkim, w którym uzyskamy odpowiedzi na konkretne zagadnienia. Kontakt w poniższym linku:

https://www.nfz.gov.pl/kontakt/oddzialy-nfz/

https://www.nfz.gov.pl/kontakt/telefoniczna-informacja-pacjenta/

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe