Koncert "Muzyczny Tandem" Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 31.01.2018, 16:21 (aktualizacja 24.02.2018 20:45)
  • Monika Sołtyszewska
Koncert "Muzyczny Tandem" Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert „Muzyczny Tandem”, który odbędzie się 24 lutego (sobota) o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej. Podczas koncertu najważniejszym słowem będzie DUET.

Wystąpią bowiem wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK w parach – najmłodsi z najstarszymi, będą to: Zosia Szczuchniak, Emilia Szcześniak, Zuzia Bochman, Marta Wardak, Karolina Jastrzębska, Weronika Wierzchowska, Mikołaj Gajowy, Oliwia Dzido, Gabrysia Łukasik, Maja Przegalińska, Maja Misiak, Ola Misiak, Gabrysia Rek, Karolina Oklińska, Julia Stolarczyk, Marta Skurka, Anastazja Klimiuk, Sylwia Purzycka, Klaudia Borejko, Dominika Niedziółka, Wiktoria Niedziółka, Nikodem Marek.  Nie zabraknie również zaprzyjaźnionych Recytatorów Łukowskiego Ośrodka Kultury: Natalii Dyjak i Bartka Niewęgłowskiego.

Szykuje się wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie spotka się wiedza i doświadczenie najstarszych ze spontanicznością i żywiołowością najmłodszych wokalistów.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

Monika Sołtyszewska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe