Inspirowani Naturą - oddaj głos na Łuków!

  • 6 sierpnia 2020, 14:08
  • Tomasz Goławski
Inspirowani Naturą - oddaj głos na Łuków!
Miasto Łuków bierze udział w fotograficznym konkursie „Plebiscyt Terra Flower Power 2020”, który wyłonić ma najlepiej ukwieconą miejscowość w Polsce.

W tym celu prosimy mieszkańców o oddawanie głosów na zdjęcie ukwieconego Placu Solidarności i Wolności w centrum miasta. Głosowanie odbywa się na facebooku i trwa do 17 sierpnia.

By oddać głos, należy polubić zdjęcie na profilu „Inspirowani Naturą” na facebooku, a następnie udostępnić je na swoim profilu. Fotografia dostępna jest pod adresem: https://bit.ly/InspirowaniNaturaLukow.

Do wygrania są instalacje, które pozwolą w jeszcze większym stopniu ukwiecić centrum Łukowa. Im większe zaangażowanie, tym większa szansa na wygraną - dlatego warto zaprosić do zabawy rodzinę, przyjaciół oraz znajomych, by wspólnie wygrać cenne nagrody dla swojej miejscowości, a tym samym pomóc jej jeszcze bardziej wypięknieć i zaprezentować się całej Polsce.

Z góry dziękujemy za każdy oddany głos na Łuków!

Tomasz Goławski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe