Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

  • 6 sierpnia 2020, 14:32
  • Tomasz Goławski
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników
Wszystkim rolnikom posiadającym użytki rolne na terenie miasta Łuków, przypominamy o możliwości ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Aby otrzymać zwrot podatku akcyzowego w drugim okresie 2020 r. należy złożyć wniosek do Burmistrza Miasta Łuków w terminie od 3 sierpnia do 31 sierpnia 2020 r. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT dokumentujące zakup paliwa rolniczego w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2020 r.

Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego można pobrać w Referacie Podatków, Opłat Lokalnych i Niepodatkowych Należności Budżetowych Urzędu Miasta Łuków ul. Piłsudskiego 17, pokój nr 2 lub ze strony internetowej Urzędu Miasta Łuków w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Poradnik Interesanta (ISO 9001:2015) - Wydział Finansowy

Wniosek do pobrania pod adresem: https://umlukow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=181&p1=szczegoly&p2=709844

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 prosimy, aby producenci rolni wskazywali we wnioskach o zwrot podatku akcyzowego jako sposób zwrotu przelew i podawali aktualny numer rachunku bankowego, na który dokonana zostanie wypłata środków. Wypłata zwrotu podatku akcyzowego nastąpi w miesiącu październiku 2020 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju nr 2 w Urzędzie Miasta Łuków lub pod nr telefonu (25) 797 66 14.

Tomasz Goławski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe