„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus I- dzień trzeci

  • 31.01.2018, 17:16 (aktualizacja 08.02.2018 10:51)
  • Tomasz Kanadys
„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus I- dzień trzeci
W środę 31 stycznia 2018 roku dzieci uczęszczające na ferie zimowe do Łukowskiego Ośrodka Kultury odwiedziło 4 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Wzięli oni udział w zabawach z dziećmi oraz przeprowadzili szkolenie „Bezpieczne Ferie". Szkolenie to dotyczyło m.in.: bardzo ważnych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, prawidłowego ubioru podczas zimy, a także bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z zimowych zabaw jak np. kulig czy naturalne lodowisko. W drugiej części dzisiejszych zajęć dzieci gościły w Kinie Łuków gdzie obejrzały bajkę „Kumple z dżungli". Dzisiaj w zajęciach wzięło udział 45 dzieci.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe