Trzy Wieki do Wolności /15 sierpnia 2020

  • 11 sierpnia 2020, 17:00
  • Michał Żurawski
Trzy Wieki do Wolności /15 sierpnia 2020
Łukowski Ośrodek Kultury 15 sierpnia 2020 roku zaprasza do udziału w projekcie „Trzy wieki do wolności” w ramach programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

W ramach projektu podczas Święta Wojska Polskiego w Parku Miejskim będą organizowane następujące wydarzenia:

III Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych Przy Ognisku "Trzy Wieki do Wolności"/ godzina 17:00

Akompaniament zapewni na akordeonie Mariusz Orzełowski, były dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. W ramach projektu dla uczestników zostaną zapewnione wydrukowane Śpiewniki z Pieśniami Patriotycznymi.

Wspólne Malowanie Muralu pt. "Na zawsze niezłomni" /godzina 17:00

Uczestnicy koncertu Trzy wieki do wolności (w tym lokalni artyści, młodzież) zostaną zaproszeni do malowania muralu (na płycie wiórowej) pt. „Na zawsze niezłomni…”. Gotowy mural będzie wyeksponowany w Łukowskim Ośrodku Kultury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Projekt „Trzy wieki do wolności” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Michał Żurawski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe