Wystawa Przechodnia "Łuków z okresu 20-lecia Międzywojennego" 15-31 sierpnia 2020

  • 12 sierpnia 2020, 17:00
  • Michał Żurawski
Wystawa Przechodnia "Łuków z okresu 20-lecia Międzywojennego" 15-31 sierpnia…
Łukowski Ośrodek Kultury, Galeria PROwizorium oraz Towarzystwo Fruwającej Muchy zapraszają w dniach 15-31 sierpnia 2020 roku w ramach realizacji projekty "Trzy wieki do wolności" do obejrzenia wystawy przechodniej "Łuków z okresu 20-lecia Międzywojennego".

Pierwsza wystawa w cyklu "Trzy Wieki do wolności" będzie ilustracją Łukowa z okresu dwudziestolecia międzywojennego ze szczególnym uwzględnieniem Cmentarza Wojennego na którym spoczywają żołnierze polegli w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

Wystawa dostępna na ogrodzeniu Łukowskiego Ośrodka Kultury od strony ulicy Browarnej.

Dziękujemy portalowi www.lukow-historia.pl oraz Panu Andrzejowi Zdrojewskiemu za możliwość wykorzystania fotografii do opracowania wystawy. 

Projekt „Trzy wieki do wolności” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Michał Żurawski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe