„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus I- dzień piąty - konkurs „Mam talent"

  • 6.02.2018, 21:53 (aktualizacja 12.02.2018 12:20)
  • Tomasz Kanadys
„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus I- dzień piąty - konkurs „Mam talent"
W piątek 2 lutego 2018 roku dzieci uczęszczające na ferie zimowe do Łukowskiego Ośrodka Kultury wzięły udział w konkursie „Mam talent". Można było wystąpić indywidualnie bądź w duecie.

Trzyosobowe jury złożone z animatorów ŁOK: Tomasz Kanadys, Alicja Tomaszewska i Elżbieta Jaroszyńska oceniało zarówno występ artystyczny jak i stroje poszczególnych uczestników balu karnawałowego. Za występ można było uzyskać od 1 do 10 punktów a za strój od 1 do 5 punktów. Łącznie więc można było zdobyć 45 punktów (maksymalnie 15 u każdego z instruktorów). Zwycięzcą konkursu „Mam talent" podczas I turnusu „Ferii Zimowych Ł'O.K." 2018 został Marcel Dziewulski, który uzyskał maksymalną ilość, czyli 45 punktów. Marcel zaśpiewał piosenkę Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna". Drugie miejsce zajął duet taneczny: Roksana Szczygieł i Marysia Jaroszkiewicz, który zdobyły 44 punkty. Trzecie miejsce ex aequo zajęli: Martyna Izdebska za taniec i Hanna Mućka za grę na flecie. Martyna i Hanna zdobyły po 42 punkty. Tuż za podium znaleźli się: Aleksandra Kaźmierczak, Wojciech Markowski i Annabel Nunn, którzy zdobyli po 40 punktów. Laureaci otrzymali stosowne nagrody a Marcel Dziewulski dodatkowo medal za zajęcie pierwszego miejsca w „Mam talent". Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów!!!
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe