Komedia teatralna „Żona do adopcji” /18 września 2020

  • 26 sierpnia 2020, 16:51
  • Tomasz Kanadys
Komedia teatralna „Żona do adopcji” /18 września 2020
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Impresariat Artystyczny Stacja Art zapraszają na bardzo zabawną i zadziwiająco piękną komedię teatralną „Żona do adopcji”.

Spektakl odbędzie się w piątek 18 września 2020 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online na stronach EKOBILETKUPBILECIK

„Żona do adopcji” to znakomita sztuka teatralna w doborowej obsadzie: Olga Borys, Jakub Wons i Marek Pituch. Opowiada ona historię Adama. W jego życiu wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!!!

Czas trwania: 1 godz. 30 min. (jednoaktówka).

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe