Publikacja „Zatrzymane kolory pamięci”

  • 30 sierpnia 2020, 19:45
  • Alicja Dymitruk
Publikacja „Zatrzymane kolory pamięci”
Publikacja „Zatrzymane kolory pamięci” jest pokłosiem konkursu, który miał na celu stworzenie opowiadań szczególnych, bo dotykających osobistych wspomnień, ważnych, życiowych momentów i historii związanych z autorami.

„Zatrzymane kolory pamięci” to powrót do krainy dzieciństwa, lat młodości, czasów beztroski, ale również do historii trudnych, naznaczonych znakiem wojennej zawieruchy, poświęcenia i różnorodnych wyborów.

Każde z zamieszczonych opowiadań niesie ze sobą bagaż emocji i doświadczeń. Niesie także wartości najcenniejsze: miłość, nadzieję i szacunek.

Autorom nadesłanych tekstów składamy gratulacje i podziękowania za zaangażowanie i pasję. Zapraszamy do lektury opowiadań, do wspomnień i zapisywania rodzinnych historii, w których można zatrzymać wszystkie kolory swojej pamięci i pamięci naszych najbliższych.

Alicja Dymitruk

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe