LitERAcka era dostępności [„Zatrzymane kolory pamięci”] Artykuł 38.

  • 1 września 2020, 15:00
  • Alicja Dymitruk
LitERAcka era dostępności [„Zatrzymane kolory pamięci”] Artykuł 38.
Dzisiaj serdecznie zapraszamy do lektury publikacji wydanej przez Łukowski Ośrodek Kultury. „Zatrzymane kolory pamięci” to zbiór opowiadań, które zostały nagrodzone w literackim konkursie.

Konkurs "Zatrzymane kolory pamięci" obejmował trzy kategorie wiekowe: 10-15 lat, 15-20 lat i dorosłych. Uczestnicy, biorący w nim udział, mieli za zadanie napisać opowiadanie, które dotyczyłoby historii związanych z autorami, ich rodzinami, ważnymi, osobistymi wspomnieniami, a w których odnaleźć można łukowskie motywy, wspomnienia związane z łukowską kulturą w tle.

I nagrodę za opowiadanie „Buty” zdobyła p. Małgorzata Szczygielska. II nagroda została przyznana p. Marcinowi Rychcie za opowiadanie „Poręcze”, natomiast III p. Annie Piliszewskiej za „Taką sobie historię”.

Opublikowane teksty możecie Państwo przeczytać, klikając w link:

https://www.lok.lukow.pl/wiadomosci/2487,publikacja-zatrzymane-kolory-pamieci

Zapraszamy do lektury.

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe